21 aprel — Butunjahon ijod va innovatsiyalar kuni.
Hayotning tezlashib borayotgan ritmi turli xil faoliyat sohalarida vazifalarni bajarish uchun ijodiy fikrlashni rivojlantirish va barcha turdagi yangiliklarni amalga oshirish uchun sharoit yaratishni talab qiladi.
Bugungi kunda ko'plab mobil ilovalar, dasturlar va gadjetlar ishlab chiqilgan bo'lib, ularning asosiy maqsadi insonning hayotiy faoliyatini takomillashtirishga qaratilgan.
Dunyoning boshqa mamlakatlariga tashrif buyurib, bizni hayratga soladigan turli innovatsiyalarni uchratamiz va bu bizni O'zbekistonda ularni tatbiq etish va joriy qilishga ruhlantiradi.
Bizning kompaniya korxonalarning biznes-jarayonlarini avtomatlashtirish uchun qiziqarli va zarur tizimlarni ixtiro qilish va rivojlantirishga o'z hissasini qo'shib kelmoqda.
Zamon bilan hamnafas bo'lish va IT sohasida yetakchi o'rinlardan birini egallash uchun siz tezda o'zgarishingiz va yangi g'oyalarni qabul qilishdan qo'rqmasligingiz kerak!
Genesis Innovation sizning takliflaringiz uchun doimo ochiq!
+998 71 203-42-24 raqamiga qo'n'giroq qiling yoki o'z takliflaringizni igenius.uz saytida qoldiring.

21 апреля — Всемирный день творчества и инновационной деятельности.
Ускоряющийся ритм жизни требует создание условий для развития творческого мышления и реализации всевозможных инноваций для достижения задач в различных сферах деятельности.
На сегодняшний день разработано много мобильных приложений, программных обеспечений и гаджетов, главной целью которых является усовершенствование жизнедеятельности человека.
Побывав в других странах мира, мы встречаем различные инновации, которые удивляют и мотивируют нас на реализацию и внедрение их в Узбекистане.
Наша компания вносит вклад в изобретение и развитие интересных, а также необходимых систем для автоматизации бизнес-процессов предприятий.
Для того, чтобы идти в ногу со временем и занимать одну из лидирующих позиций в IT-сфере, надо уметь быстро меняться и не бояться принимать новые идеи!