Mahalliy yoki xorijiy IT-yechimlar?
Narxi. Xorijiy dasturiy ta'minotdan farqli ravishda O'zbekiston mahsulotlari har doim ancha arzon. Litsenziyalangan va sifatli dasturiy ta'minotni sotib olmoqchi bo'lgan kichik va o'rta biznes uchun yanada qulay. Shuni ta'kidlash muhimki, bizning texnik yordam uchun to'lov narxi ham ancha arzon.
To'lov mahalliy valyuta orqali amalga oshiriladi. Bu mahalliy mijozlar uchun nihoyatda qulay, chunki o'zbek so'mi orqali to'lovni amalga oshirish ancha oson va uning bir necha turlari mavjud.
Mahalliy bozorga diqqatni qaratish. Mahalliy ishlab chiquvchilar mamlakatimizning o'ziga xosliklarini hisobga olishga harakat qilib, O'zbekiston Respublikasi Qonunchilik bazasining xususiyatlariga e'tibor qaratadilar, hujjatlarda mahalliy standartlarga mos shablonlardan foydalanadilar.
"GENESIS INNOVATION" kompaniyasi biznesingizni avtomatlashtirish uchun o'z yechimlari va texnologik imkoniyatlarini taqdim etishga tayyor.

Отечественные или зарубежные IT-решения?
Стоимость. В отличие от зарубежного софта узбекские продукты всегда намного дешевле. Это делает их более доступными особенно для малого и среднего бизнеса, стремящегося покупать качественное, лицензионное ПО. Стоит отметить, что техническое сопровождение у наших программ также значительно ниже по оплате.
Оплата в местной валюте. Это значительный плюс для отечественных клиентов, так как платеж в узбекских сумах произвести гораздо легче, тем более возможны разные варианты его осуществления.
Фокусировка на местном рынке. Местные разработчики стараются учитывать реалии нашей страны, то есть делают упор на особенности Законодательной базы Республики Узбекистан, используют шаблоны в документации соответствующие местным стандартам.
Компания «GENESIS INNOVATION» готова предоставить свои решения и технологические возможности для автоматизации вашего бизнеса.