SMART tizimlari bilan ishga zamonaviy yondashuv!
SMART EDM – hujjatlar yuritishni boshqarishning elektron tizimi. Elektron hujjatlar bilan ishlashni ularning butun hayotiy sikli davrida shakllantiradi va avtomatlashtiradi.
SMART ESM – xodimlar ishini yuritish tizimi. O'zbekiston Respublikasi Mehnat to'g'risidagi qonun hujjatlari talablari asosida kadrlarni hisobga olishni avtomatlashtirish bo'yicha vazifalarni hal qiladi.
SMART ETM – topshiriqlarni boshqarish tizimi. Topshiriqlarni boshqarish samaradorligini Yapon "kanban" usuli orqali oshiradi.
SMART ECC – 24/7 qo'ng'iroq markazi tizimi. Istalgan vaqtda savdo bo'limi ishining sifatini nazorat qiluvchi tizim.
Har bir SMART tizim uchun litsenziya — 5 550 000 so'm.
*SMART tizimi ma'lumotlari foydalanuvchilar soni va funksional bo'yicha cheklovlarga ega.
Tizimlar tariflari haqida batafsilroq saytimizda yoki qo'ng'iroq qilib bilib olishingiz mumkin: +99871 203-42-24

Современный подход к работе со SMART системами!
SMART EDM – система электронного управления документооборотом. Формирует и автоматизирует работу с электронными документами на протяжении всего их жизненного цикла.
SMART ESM – система кадрового делопроизводства. Решает задачи по автоматизации учета кадров на основании требований Законодательства о труде Республики Узбекистан.
SMART ETM – система управления задачами. Повышает эффективность управления задачами по японскому методу управления "канбан".
SMART ECC – система колл-центра 24/7. Осуществляет контроль качества работы отдела продаж в любой момент времени.
Лицензия на каждую SMART систему — 5 550 000 сум.
*Данные SMART системы имеют ограничения по количеству пользователей и функционалу.
Более подробно ознакомиться с тарифами систем вы можете на нашем сайте или позвонив по номеру: +99871 203-42-24